yandex
0 (312) 417 62 95

Canlı Yayın Hizmetleri

Canlı Yayın Hizmetleri | Reji Hizmetleri | Canlı Yayınlama Hizmetleri

Biriz Medya & Prodüksiyon 2015 yılında Türkiye’de ki tüm önemli Organizasyonları dinleyicilerine ulaştırabilmek için Tanıtım Filmi Çekimi –  hava çekimi Vb. hizmetlerinin ardından sektörde hızla yerini Alarak 2 adet canlı yayın aracını bünyesine katmış ve bu tarihten itibaren Birçok, Organizasyon – siyasi parti mitingi – spor aktiviteleri – açılışlar – kongreler – Fuarlar – festivaller ve konserleri dinleyici ve izleyicilerine  aktarmıştır; Biriz Medya Canlı Yayın Hizmetleri, şu an 2 adet canlı yayın aracı ile Türkiye’nin Her bölgesinde hizmet vermektedir.Bölgesi ve bölgesi dışında pek çok farklı radyo, televizyon ve şirketlere canlı yayın aracı desteği de vermektedir. Biriz Medya & Canlı Yayın Hizmetleri, medya sektöründe başta Canlı Yayın olmak üzere diğer uydu hizmetlerinden, video Prodüksiyon yapım ve yönetimine, tanıtım ve organizasyondan medya planlamasına ve ölçeklemesine kadar geniş yelpazede hizmet veren dinamik ve çalışkan bir medya grubudur. Ekibimiz  profesyonel, sektörün gerektirdiği disiplin ve terbiyeye sahip, tecrübeli bir ekiptir.

Full HD ve SD Up/Link sistemine ve yine HD VE SD Reji sistemine sahip 2 adet Canlı Yayın Aracımız ile müşterilerimizin talep edeceği her türlü Canlı Yayın ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde çözmekteyiz.

TV Programları, haber bağlantıları, spor karşılaşmaları, miting, konser, tören, konferans, kongre, toplantı, tıbbi çalışmalar, ve daha pek çok alanda, kurum ve kuruluşlar için, ister noktadan genele, ister noktadan noktaya uydu üzerinden, yine ister SD (Standart Definition) ve ya HD (High Definition) canlı yayınlar gerçekleştirmekteyiz.

Son teknoloji ve sistemle donatılmış Canlı Yayın Araçlarımız ile talep durumuna göre 12 kameraya kadar çıkarılabilen HD Reji imkanı’nın yanı sıra, yine istek doğrultusunda SD/HD kayıt almak ve aynı anda farklı uydu kapasitelerine 2 ayrı yayın gönderebilmek, yayınların birini SD diğerini HD yapabilmek gibi, oldukça esnek seçeneklere ulaşmak da mümkündür