yandex
0 (312) 417 62 95

Medya Planlama

BİRİZ MEDYA Markanızı sosyal medyada konumlandırdıktan sonra, topluluk oluşturma amaçlı ve aynı zamanda hizmet ya da ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak kampanyalar, yarışmalar ve promosyonel uygulamalar gerçekleştiririz.

Markanız için sosyal medya konumlandırma, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetir, yatırımınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunacak raporlama hizmetlerini sağlarız.

Facebook

Potansiyel müşteri kitleniz olan takipçileriniz ve markanız arasında aktif iletişimi sürdürmek amacı ile çeşitli sosyal medya pazarlama faaliyetleri düzenleriz. Böylece, markanızın online itibarını destekler ve aynı zamanda markanız için karlı bir pazarlama kanalı yaratırız.

Mecralar için özelleştirilmiş tasarımlarla, kampanyalarınızı hedef kitlenize ulaştırırız ve markanız için sosyal medyada doğru bir görsel algı yaratırız.

Markanız için oluşturduğumuz sosyal medya sayfalarını, özel sekme, arka plan ve benzeri tasarımlar ile kişiselleştiririz.

Markanız adına planlanan sosyal medya iletişim ve pazarlama sürecinde belirlediğimiz kampanya, yarışma ve benzeri uygulamaların arayüz tasarımlarını oluştururuz ve kodlamasını gerçekleştiririz.

Deneyimli tasarım ve yazılım ekibimiz ile markanızın rakiplerinden farklılaşmasını sağlarız. Markanızın iletişim stratejisi kapsamında belirlediğimiz mesajların, tasarım avantajı ile takipçilerinize açık ve net olarak iletilmesini sağlarız.