yandex
0 (312) 417 62 95

Post Prodüksiyon

Biriz Medya; yaratıcı post prodüksiyon çözümleri ve tüm iş akışlarına uygun, esnek teknoloji altyapısı ile efektif projeler üretiyor.

Kurgu/Montaj | Görsel Efekt Color Correction

Post Prodüksiyon Hizmetleri

Post Prodüksiyon Nasıl Yapılır ?

Post prodüksiyon, bir video prodüksiyon projesinin 3 ana sürecinden sonuncusudur. Pre prodüksiyon sürecinde konsepti, senaryosu ve metinleri oluşturulan, prodüksiyon aşamasında çekimleri gerçekleştirilen, stok videolarla veya yapılan tasarımlarla görsel stoğu oluşturulan video prodüksiyon projesinin post prodüksiyon aşamasında yapılacaklar belli olmakla birlikte proje konseptine göre farklılıklar gösterir. Örneğin projede gerçek görüntüler kullanılmayacaksa motion graphics artist’ler tarafından görsel stoğu oluşturulan proje için animasyon motion grafik, ses&müzik tasarımı, dijital kurgu / montaj ve color correction gibi çalışmalar gerçekleştirilir. Söz konusu video prodüksiyon projesinde gerçek görüntüler ve motion grafik birlikte yer alacaksa yine aynı süreçler gerçekleştirilir fakat gerçek görüntülerle animasyon görüntülerinin kurgusu filmin etkisini kaybettirmeyecek şekilde tasarlanmalıdır. Video prodüksiyon projesinde gerçek görüntüler olmayacaksa prodüksiyon aşamasında çekimler değil, grafik tasarımlar ile projenin görsel stoğu oluşturulur. Post prodüksiyon sürecinde stoktaki görseller motion graphics ve animasyon çalışmalarıyla hareketlendirilerek diğer çalışmalara geçilir ve video tamamlanmış olur.

Müşteri tarafından tarafımıza iletilen görsel stok için de Biriz Medya, post prodüksiyon hizmetleri vermektedir. Projenin pre prodüksiyon ve prodüksiyon aşamaları müşteri tarafından gerçekleştirilmiş ve tarafımızdan sadece post prodüksiyon hizmetinin beklendiği durumlarda Biriz Medya bünyesindeki tam profesyonel ekiple eksiksiz, kaliteli ve estetik post prodüksiyon projelerine imza atmaktadır.

Post Prodüksiyon Şirketi

Biriz Medya ve Post Prodüksiyon Fiyatları

Post prodüksiyon şirketi Biriz MEDYA; animasyon & motion grafik, ses & müzik tasarımı, dijital kurgu/montaj ve color correction konularında kusursuz tasarımlar gerçekleştirerek müşterileri için artı değer oluşturacak projeler hayata geçirmektedir. Bünyesindeki motion graphic artistler, ses mühendisleri & tasarımcıları, color correction operatörleri, video editörler ve kurgu yönetmenleriyle Biriz Medya, çağın en etkili iletişim aracı videolar konusunda kusursuz post prodüksiyon hizmetleri vermektedir. Post prodüksiyon fiyatları hakkında projenin detaylarını bilmeden yorum yapmak sağlıksız olacaktır. Post prodüksiyon hizmetleri almak veya fiyat hakkında sağlıklı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen Biriz Medya ile iletişime geçiniz.